Михайло Добкін

"Трошки текст по-дебільному написаний": Добкін використав своє легендарне відео, щоб спокусити киян проголосувати за нього

Кадр із YouTube

Колишній міський голова Харкова готується до виборів очільника столиці

Михайло Добкін, який збирається взяти участь у виборах міського голови Києва, записав ще один агітаційний ролик.

Цього разу він використав фрагменти зі свого легендарного відео, яке було зняте ще у 2006 році перед місцевими виборами у Харкові. Добкін нагадав, що тоді пообіцяв мешканцям міста зробити місто чистим і впорядкованим, а також забезпечити збільшення інвестицій, і виконав обіцянку.

У кінці відео видно, що за 14 років політик набув набагато "соліднішого" вигляду. У нього з'явилися окуляри, борода і кілька зайвих кілограмів, але зникло волосся на голові. Він сидить на лавочці, їсть морозиво і обіцяє, що "пощастило харків'янам – пощастить і киянам".

А ось і те відео, яке свого часу прославило дует Михайла Добкіна і Геннадія Кернеса:

Нагадаємо, у липні Добкін записав ролик, як він їздить по столиці на байку у шкіряній куртці під пісню "Як тебе не любити, Києве мій!". Як відомо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. Передвиборні кампанії офіційно можуть стартувати з 5 вересня.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ