Вогняний торнадо в Каліфорнії

У США помітили рідкісний вогняний торнадо

@SVNewsAlerts / Twitter

Через надзвичайну спеку у кількох американських штатах вирують лісові пожежі

Над лісовою пожежею в районі американського міста Лоялтон, штат Каліфорнія, піднявся рідкісний вогняний торнадо. Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що Національна метеорологічна служба звернула увагу на появу над пожежею так званої пірокумулятивної хмари і встигла повідомити місцевих жителів і пожежних про загрозу формування вогняного торнадо і посилення вихідного вітру до 27 метрів за секунду. Унаслідок цього ніхто не постраждав.

Метеорологи зазначили, що Національна метеорологічна служба США вперше опублікувала попередження про таке рідкісне небезпечне явище. Людям, які опинилися в безпосередній близькості до стихійного лиха, рекомендували негайно сховатися в підвалах або на нижніх поверхах найбільш міцних будівель.

За даними адміністрації національного заповідника Тахо, унаслідок пожежі вже знищено понад 8 тисяч гектарів лісу, і вона досі не локалізована.

На початку серпня 5.UA повідомляв, що через масштабні лісові пожежі в Каліфорнії було евакуйовано майже 8 тисяч людей.

Чиновники в Каліфорнії, Орегоні та Колорадо повідомляють, що у цих штатах загалом горить  понад 100 000 гектарів лісів і полів. І ситуація може значно погіршитися через сильну спеку. Нагадаємо, 16 серпня у Долині Смерті в Каліфорнії було зафіксовано світовий температурний рекорд.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ