Пошук скарбів

Американський ювелір заховав скарбів на мільйон доларів і влаштував квест

fox2detroit.com

Чоловік зробив десятки сховків із діамантами, золотом і рідкісними монетами

Американець Джонні Перрі організував незвичайну гру із пошуками справжніх скарбів. Як повідомляє Fox 2, він заховав у лісах штату Мічиган скарби на суму мільйон доларів.

Перрі – спадковий ювелір і для скарбів він використав нерозпродані прикраси зі свого магазину. Пандемія коронавірусу надто позначилася на його бізнесі і він вирішив закритися після 23 років роботи.

Сховки зроблені у десятках місцях від Детройта до півострова Верхнього. Повідомляється, що на те, щоб заховати всі скарби, ювеліру і його дружині знадобилося чотири місяці. У кожному такому сховку помістили діаманти, золото або рідкісні монети на суму майже 4 тисячі доларів.

Пошук скарбів
Пошук скарбів
Фото: fox2detroit.com

Джонні Перрі розповів, що кожне із місць, де захований скарб, пов'язане із важливими подіями у його житті. Щоб місце скарбу можна було знайти, він продає обмежену кількість квиточків на захопливий квест і дає зашифровані підказки.

 

Раніше Перрі продавав коштовності, а тепер продаватиме пригоди.

"Дати людям пригоди – це дати їм щось, у що знову можна вірити, окрім цього ковідського лайна", – сказав він.

Зараз квиточок коштує 49 доларів, але ціна може змінюватися залежно від ажіотажу. Квест із пошуків справжніх скарбів почнеться 1 серпня.

Нагадаємо, у Швейцарії шукають пасажира поїзда, який забув у вагоні мішок із золотом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ