Success kid

"Успішний малюк": журналісти знайшли хлопчика із відомого мема і показали, яким він виріс

Laney Griner

Хлопець розповів, як вплинуло це фото на його життя

Вам точно неодноразово потрапляв на очі мем "Успішний малюк" із дитиною, яка сидить на пляжі, виставивши уперед кулак із піском. Виявляється, це фото було зроблене ще 14 років тому і цей хлопчик уже встиг добряче вирости, пише BuzzFeed.

Підліток на ім'я Сем Грінер розповів, як вплинув цей мем на його життя. Знімок із Семом був зроблений в 2007 році, коли йому було 11 місяців. Після того, як мама малюка опублікувала фото на Flickr, воно перетворилося на шаблон для різноманітних мемів, поки врешті-решт не стало мемом "Успішний малюк" – дитина, яка долає різні життєві перешкоди і досягає успіху.

Мама Сема розповіла, що хлопчик народився недоношеним і у шестимісячному віці переніс операцію на мозку. Тому "Успішний малюк" став справжнім символом їхньої боротьби.

За словами сім'ї Грінер, слава Сема одного разу допомогла їм врятувати батька. Йому була необхідна пересадка печінки, і вони опублікували повідомлення на одній із фандрайзингових платформ. Унаслідок необхідна сума була зібрана за тиждень, і батько Сема успішно переніс операцію.

Хлопець розповів, що відчуває себе дивно через те, що став відомим у такому ранньому віці. Хоч пройшло багато часу, його досі впізнають.

"Поки я не знаю, хто я такий. Сподіваюся, одного разу я зроблю щось, що буде надихати людей так само, як це робив "Успішний малюк".

Зараз Сем займається малюванням. Вдосконалювати своє ремесло його надихає власний батько, який теж малює.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд 5.UA" розповідав історію мема "Не можна просто так взяти і...".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ