Доктор Дрейк Раморе

Українці створили петицію з вимогою призначити міністром охорони здоров'я доктора Дрейка Раморе

відкриті джерела

Для підпису петиції є ще 91 день

На сайті президента України з'явилася петиція, ініціатори якої хочуть, щоб замість Максима Степанова Міністерство охорони здоров'я очолив доктор Дрейк Раморе.

Це той самий лікар, роль якого у серіалі "Друзі" виконував Джої Трібіані.

"Нинішній міністр охорони здоров'я України Максим Степанов довів свою нездатність протидіяти поширенню пандемії в Україні. Зважаючи на загрозливу ситуацію з системою охорони здоров'я в Україні, прошу президента України посприяти призначенню доктора Дрейка Раморе міністром охорони здоров'я України", йдеться в тексті петиції.

"Доктор Дрейк Раморе проявив свій професіоналізм та здатність швидко приймати важливі рішення на посаді головного нейрохірурга лікарні Святого Луки в Нью-Хартфорді, штат Нью-Йорк, США. Зважаючи на цінний досвід, прошу президента України посприяти призначенню доктора Дрейка Раморе на посаду міністра охорони здоров'я України", підкреслили автори.

Доктор Дрейк Раморе один із головних персонажів серіалу "Дні нашого життя", який знімається із 1965 року донині. Це одна із найбільш тривалих мильних опер у світі, яку у Штатах показують щовихідних уже майже 55 років і було показано майже 14 тисяч епізодів.

Доктор Дрейк Раморе
Доктор Дрейк Раморе
Фото: moviefone.com

Але в Україні цей серіал більше відомий через пародію у культовому ситкомі "Друзі".

Петиція була зареєстрована 7 липня і станом на ранок 9 липня її підписали 68 людей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ