Роман і Спанкі

Камера спостереження зняла відео, як пес доглядає за своїм хворим другом

roman_spanky / Instagram

Тварини можуть піклуватися одне про одного

Всім відомо, що собака - найкращий друг людини. Але ця історія доводить, що собаки також найкращі друзі один одного.

Спанкі (6 років) та Роман (8 років) були нерозлучними з моменту свого першого знайомства. Вони все роблять разом: сплять і граються, а коли один виходить, другий виє і дряпає двері. 

Нещодавно власники цих двох чарівних песиків з’ясували, що Роман має проблеми з вухами і потребує операції, тому Спанкі дуже хвилюється за нього.

Оскільки до операції їм довелося чекати кілька тижнів, власники вирішили поставити камеру у своєму будинку, щоб вони могли стежити за собаками, поки людей не було вдома.

Одного разу на роботі вони отримали повідомлення і побачили найчарівніший момент. На відео ви можете побачити, як Спанкі тягне своє ліжко до Романа. Після цього вони обоє лягли на нього і притулилися.

Після того, як запис розмістили у Facebook та TikTok, він набрав понад мільйон переглядів і отримав сотні захоплених коментарів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ