Jazz Legs

Поза, яка візуально подовжує ноги, стала трендом у соцмережах

rosiehw / Instagram

На сторінці майже кожної Instagram-блогерки можна знайти таке фото

Знаменитості та популярні блогерки зі всього світу взяли собі "на озброєння" позу для фотографій, яка останнім часом стала справжнім трендом. Про це пише Daily Mail.

Позиція, яка отримала назву Jazz Legs, візуально подовжує ноги та робить їх стрункішими, а також витягує тіло. Такі фото можна знайти на сторінці майже кожної Instagram-блогерки. Жінки (а іноді й чоловіки) позують перед дзеркалом, виставивши перед собою пряму ногу і відхилившись корпусом назад. При цьому опорна нога, за інформацією видання, повинна бути трохи зігнута. Але цей нюанс враховують не всі.

Особливо поза підходить для моделей, оскільки вона дає змогу максимально вигідно продемонструвати одяг.

Фото із Jazz Legs можна побачити, зокрема, у моделі й акторки Роузі Хантінгтон-Вайтлі, модельєрки Алекси Чанг, телеведучої Ферн Коттон.

Українських селебритіс тренд також не обійшов стороною. Зокрема, у такій позі сфотографувалася дівчина найперспективнішого українського футболіста Олександра Зінченка, телеведуча Лада Седан.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!ПРОКОМЕНТУЙТЕ