Грабіжник застряг у вікні

Грабіжник застряг у вікні і сам викликав рятувальників

NTI

Злодій звисав із вікна донизу головою

Бувають випадки, коли рятувальники допомагають не лише жертвам грабіжників, а й самим злочинцям. Як, наприклад, сталося з одним грабіжником-невдахою в Англії, пише Sky News.

53-річний Фредерік Моултон застряг у вікні, коли намагався залізти до квартири. Злодій зачепився ногою за віконну раму і не зміг самостійно вибратися, тому змушений був викликати службу порятунку.

Фредерік Моултон
Фредерік Моултон
Фото: Sky News

Коли рятувальники прибули на вказану адресу, то виявили, що чоловік звисає головою донизу. Вони не стали звільняти невдаху, а натомість викликали для підмоги поліцію.

Моултон був заарештований на місці інциденту і зізнавсь у скоєному. Його засудили на термін 18 місяців із зобов'язанням виконання громадських робіт, а також відвідуванням реабілітаційного центру. Окрім спроби пограбування, у нього знайшли незаконні наркотики.

Злодій має заплатити 95 фунтів стерлінгів власникам квартири, до якої він пролізав, і ще 85 фунтів – за "витрати на притягнення до відповідальності".

Нагадаємо, у 2018 році у Дніпрі горе-грабіжники тікали із квартири "як у кіно" – за допомогою мотузки, зв'язаної із простирадл.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ