Володимир Зеленський

В Ужгороді дитину назвали Зеленським

prm.ua

Це вже не вперше закарпатці називають новонародженого прізвищем президента

Сучасні діти мають такі розмаїття імен, що здивувати може швидше якесь "просте" звичне ім’я. Але іноді батьки примудряються вигадати таке ім’я, яке справді дивує.

В Ужгороді новонародженого хлопчика назвали Зеленський. Про це у своєму Facebook повідомило Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

За даними відомства, за 5 місяців 2020 року в Ужгороді народилося 5398 малюків. Найпоширенішими іменами, якими ужгородці називали хлопчиків, стали Матвій, Олександр, Максим, Давид, Богдан, Даніїл, Ярослав. Дівчаток же найчастіше називали – Анна, Софія, Поліна, Юлія, Єва, Ніколь.

Серед незвичних чоловічих імен, окрім Зеленського, виділили Дем’яна, Леонарда, Яна, Самеуля, Себастіана, Жана, Прокопа, Вогнедара. Рідковживані для цього регіону жіночі імена – Аліса, Олівія, Еліна, Маргарита, Еліф, Амелія, Ванесса, Глорія.

Зауважимо, це вже не вперше на Закарпатті дитину називають прізвищем президента. У 2009 році хлопчика назвали Януковичем. Таке ім’я йому дала матів, аби її улюблений кандидат виграв вибори.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ