Вомбат і коала

Чудернацька дружба: як карантин зблизив коалу і вомбата – відео

Australian Reptile Park

Ельза і Хоуп стали нерозлучними друзями

Працівники Австралійського парку рептилій помітили, що між двома місцевими мешканцями зав’язалися незвичайні дружні відносини. Про це пише Bored Panda.

Після того, як під час одного з прибирань вомбата на прізвисько Хоуп (Надія) помістили у вольєр до коали Ельзи, вони відразу ж знайшли спільну мову і тепер майже не розлучаються.

Через карантин парк тривалий час був закритий і тварини могли спілкуватися лише один з одним або опікунами. Можливо, саме відсутність тисяч глядачів і сприяла зближенню тварин.

Хоча і вомбати, і коали сумчасті – нічні тварини і мають певні схожі риси, та все ж між цими двома видами багато відмінностей. Коали, наприклад, їдять листя евкаліпта і лазять по деревах, а вомбати риють собі ями. Та попри всі відмінності, Ельза та Хоуп стали справжніми друзями, а можливо, між ними навіть зародилися романтичні почуття.

Раніше 5.UA розповідав про незвичайну дружбу собаки і оленят. Пес усиновив осиротілих малюків і тепер оберігає їх як справжній батько.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegtam. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ