Каченята із магазинних яєць

В Англії з яєць із супермаркету вилупилися каченята

Charli Lello

Неймовірно, але факт

Коли немає чим зайнятися під час карантину, люди починають перевіряти різні лайфхаки з інтернету. Одна британка, наприклад, вирішила спробувати висидіти пташенята із магазинних яєць після того, як побачила у Facebook схожий експеримент із перепелиними яйцями. Про це пише BBC.

29-річна дівчина на ім'я Чарлі Лелло купила в супермаркеті яйця і поставила їх під інкубатор. У неї майже не було надії на вдалий результат експерименту, адже "спочатку їх зібрали, потім трясли у вантажівці, потім везли на візку до полиці, потім брали й клали назад хтозна скільки людей". Окрім того, шанс, що магазинні яйця виявляться заплідненими, надзвичайно низький.

Через місяць після того, як "дослідниця" помістила яйця в інкубатор, вона почула тихенький писк – і каченята почали з'являтися із шкаралупи. Жінка каже: це був дивовижний досвід, проте повторювати його вона не збирається.

"Єдина причина, чому я вирішила це спробувати, – те, що наразі я сиджу вдома і маю час для того, щоб їх виростити. У звичайних обставинах це було б неможливо та несправедливо щодо них", – каже пані Лелло.

Усього вилупилося троє каченят. Їх назвали Біп, Піп та Міп і вони житимуть разом із домашніми курчатами в будинку дівчини.

Нагадаємо, нещодавно в Малайзії хлопець, який вирішив вперше вийти із дому після двомісячного карантину, знайшов у своїх черевиках пташине гніздо з яєчками, із яких згодом вилупилися пташенята.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ