Оленя

Бігло в дитсадок: рятувальники визволили оленя, яке застрягло в огорожі посеред міста

Фото із відкритих джерел

Як воно опинилося в місті і чому хотіло потрапити на територію дитячого садочка, не відомо

На Херсонщині рятувальники вивільнили із "полону" оленятко, яке застрягло між решітками огорожі. Про це у Facebook повідомила ДСНС України.

"15 червня о 06:48 до новокаховських рятувальників зателефонували стурбовані мешканці міста та повідомили, що між решітками огорожі дитячого садочка "Золотий Ключик" застрягло маленьке оленятко", – повідомили рятувальники.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/watch/?v=3234261839953229"]

На порятунок малюка вирушило ціле чергове відділення підрозділу. Рятувальники за допомогою мотузки зв'язали лапки наляканій тваринці та обережно дістали її з пастки. Травмувань та поранень в оленятка не було.

Врятовану тваринку відвезли до місцевого мінізоопарку "Казкова діброва". Як воно опинилося в місті і чому хотіло потрапити на територію дитячого садочка, не відомо.

Раніше 5.UA розповідав, як рятувальники і волонтери виходили маленьке лоша Пржевальського, яке постраждало від пожежі в Чорнобильській зоні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ