Ліжко-труна

У Колумбії розробили ліжко, що перетворюється на труну – фото

ABC Displays

Ця розробка призначена для інфікованих коронавірусом

Колумбійська компанія ABC Displays знайшла нове рішення, як впоратися зі зростаючим попитом на лікарняні ліжка під час пандемії коронавірусу. Вони почали виготовляти їх із міцного картону – це дешево і швидко. Про це пише "Главком".

Однак у цих ліжок є ще одна суттєва перевага. У разі необхідності вони легко трансформуються у труну. Голова компанії пояснив, що така ідея виникла, коли вони спостерігали за ситуацією в сусідньому Еквадорі, де через значну кількість померлих від коронавірусу, морги переповнені, й уряд у терміновому порядку мусив видавати картонні труни. В іншому випадку внаслідок колапсу не тільки медичної, але й похоронної системи, тіла лишалися на вулицях.

"Гідне рішення, щоб люди не лежали на підлогах лікарень і їх не скидали в масові могили в разі смерті", – вважає голова компанії, що розробила ліжка-труни.

Ліжко-труна
Ліжко-труна
Фото: ABC Displays

Ще однією перевагою таких ліжок-трун є те, що медичному персоналу не треба контактувати із мертвими тілами, що зменшує ризик зараження.

Південна Америка стала новим епіцентром поширення коронавірусу у світі. Станом на 3 червня в Колумбії коронавірусом заразилися майже 32 тисячі людей. Із них 1000 померла. А от сусідня Бразилія стала одним зі світових лідерів за кількістю хворих та померлих: там уже 558 тисяч інфікованих, померли понад 32 тисячі людей.

Дивіться фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ