Граймс

Дівчина Ілона Маска продає свою душу на аукціоні

Grimes / Instagram

Граймс завжди виділялась своєю ексцентричністю

Подруга відомого винахідника-мільярдера Ілона Маска, канадська співачка Граймс вирішила продати частину своєї душі через аукціон, влаштований на сайті мистецької галереї Maccarone. Про це повідомляє Bloomberg.

Серед експонатів онлайн-виставки, організованої самою Граймс, є експонат під назвою Selling Out – документ, який дає право володіти частиною душі співачки. Спочатку вона хотіла продати документ за $10 млн, але пізніше вирішила влаштувати аукціонні торги.

Відповідно до опису експонату, мета цієї роботи – показати, що "з кожним витвором, який люди мистецтва продають людям, продається також частина їхньої душі".

Selling Out
Selling Out
Фото: Скріншот із сайту

32-річна Граймс (справжнє ім'я Клер Буше) у 2012 році очолила список найцікавіших виконавців світу. Її пісня Oblivion увійшла у топ-100 найкращих пісень десятиліття за версією журналу Rolling Stone. У Граймс є українське коріння – її бабуся українка, яка навчила онуку російської мови.

4 травня Граймс народила дитину і Ілон Маск ушосте став батьком. Хлопчика назвали X Æ A-12, що вимовлялося як "Ікс Еш Ей Твелв Маск" або "Ікс Еш Архангел Маск". Згодом ім'я дитини довелося змінити, хоча після цього воно не стало менш дивним.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ