Потрібен лише стілець: зіркова тренерка показала, як підтримувати форму навіть у крихітній квартирі

Відома британська персональна тренерка Сіара Мадден, яка тренує моделей та акторів, розкрила способи скинути зайву вагу під час карантину

 Вона показала, як можна займатися навіть у маленькій квартирі, не маючи жодного спеціального обладнання. Поради фітнес-гуру публікує Daily Mail.

"Ви завжди можете замінити гантелі пляшками з водою, а гирю – рюкзаком, наповненим важкими предметами", – запевняє Мадден. Вона навіть розробила спеціальний комплекс вправ для схуднення, для виконання яких потрібен лише один стілець.

Це особливо актуально для українців, бо за статистикою, третина населення набрала зайву вагу за час карантинних обмежень, введених через поширення коронавірусної інфекції.

 

Вправи зі стільцем

1. Закрокування однією ногою:

Вправа 1
Вправа 1
Фото: Ciara London

Станьте на стілець лівою ногою, після цього підніміть праву, спустіться донизу. Повторіть 20 разів для кожної ноги.

2. Вправа на трицепс

Вправа 2
Вправа 2
Фото: Ciara London

Стартова позиція спиною до стільця. Ноги під прямим кутом, руки близько до тіла і зап'ястя назад на стільці, кулаки спрямовані в тому ж напрямку, що і ваші ноги. Зігніть руки, майже від ліктя, опускаючи вагу тіла вниз і тягнучись назад. Ви маєте відчувати зусилля з тильної сторони рук (трицепси). Повторіть 20 разів.

3. Болгарські присідання

Вправа 3
Вправа 3
Фото: Ciara London

Зробіть великий крок вперед, обидві ноги на підлозі, а стілець розташований позаду вас. Потім підніміть одну ногу назад на стілець позаду вас, щоб одна нога була на підлозі, а інша стопа лежала на стільці.

Вправа 3
Вправа 3
Фото: Ciara London

Якщо вам важко тримати рівновагу, виберіть точку на стіні та зосередьтесь на ній, опускаючись та піднімаючись. Повторіть 20 разів для кожної ноги.

4. Віджимання

Вправа 4
Вправа 4
Фото: Ciara London

Станьте у планку, тримаючи обидві руки на стільці і лікті близько до тіла. Опустіться вниз, зігнувшируки у лікті. Підніміться, напруживши задню частину рук. Повторіть 20 разів.

5. Підйом на литках

Вправа 5
Вправа 5
Фото: Ciara London

Одна нога піднята на стільці, інша – стоїть на підлозі. Відірвіть п'ятку від підлоги, ставши на пальці, напружте і розтягніть литку. Поверніться у вихідне положення. Повторіть по 20 разів для кожної ноги.

6. Присідання на стілець

Вправа 6
Вправа 6
Фото: Ciara London

Стоячи перед стільцем, опустіться в положення присідання. Нахиліть таз назад, дозволяючи колінам зігнутися, торкніться сідницями стільця. Підніміться назад, не відриваючи п'яти від підлоги. Повторіть 20 разів.

Для прискорення зниження ваги під час перебування на карантині тренер рекомендує обмежити споживання жирної їжі і солодкого.

Нагадаємо, нещодавно 5.UA публікував поради британського дієтолога як досягти бажаної позначки на вагах під час локдауну.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше