Ілон Маск і співачка Граймс

Це таки не жарт: подруга Ілона Маска пояснила, що означає ім'я їхнього сина "X Æ A-12 Маск"

zik.ua

Раніше Граймс зізнавалася, що не планує надавати дитині гендерних ознак. Стать залишатиметься невизначеною до того часу, поки малюк самостійно не обере свою ідентичність. Замість звичного "він" чи "вона" артистка закликає вживати "вони"

4 травня, у понеділок, винахідник-мільярдер Ілон Маск вшосте став батьком. Ілон Маск поспішив оприлюднити перше фото з новонародженим малюком, розсекретив його стать та навіть ім'я – X Æ A-12, яке у мережі розцінили як жарт. Проте зіркова матуся хлопчика співачка Граймс уже дала розшифрування, що ж означає це ім'я. Допис-роз'яснення вона опублікувала в Twitter

Ім'я хлопчика складається з літер та цифр – X Æ A-12, кожна з яких має своє особливе значення. 

X – невідома змінна, 

Æ – ельфійське написання слова "любов" та "штучний інтелект", 

A-12 – попередник улюбленого літака пари SR-17.

"Жодної зброї, жодної оборони, лише швидкість. Неймовірний у бою, але ненасильницький", – обґрунтувала Граймс останні символи формули. Крім того, вона наголосила, що А відповідає назві її улюбленої пісні Archange. 

Цікаво, чи оцінить у майбутньому нащадок такий креатив батьків.

Син Ілона Маска
Син Ілона Маска
Фото: Twitter / Elon Musk

Зауважимо, раніше Граймс казала, що не планує надавати дитині жодних гендерних ознак. Стать залишатиметься невизначеною до того часу, поки малюк самостійно не обере свою ідентичність. Замість звичного "він" чи "вона" артистка закликає вживати "вони". Можливо, ім'я X Æ A-12 дійсно відповідає принциповій позиції батьків, адже його неможливо віднести ні до чоловічих, ні до жіночих імен. 

Як повідомляв 5.UA, Ілон Маск запропонував безкоштовні апарати ШВЛ, які Супрун перед тим попросила для України. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ