Фотожаба на Андрія Богдана

"Богдан дембельнувся": користувачі соцмереж активно "прощаються" з екскерівником ОП

Facebook / Баба і кіт

Користувачі пригадали Богдану й оголений торс на пляжі Одеси, і надихнулися на поезію

Сьогодні президент України Володимир Зеленський звільнив керівника свого Офісу Андрія Богдана та призначив на його місце Андрія Єрмака. На такі зміни в Офісі президента вже відреагували користувачі соцмереж. 5.UA зібрав для вас найяскравіші реакції. 

Поки хтось із користувачів констатує, що "Богдан офіційно всьо",

інші вирішили добряче проаналізувати цю ситуацію. Ось, що вийшло. 

Навіть написали вірш.

І почали думати про майбутнє Андрія Богдана. 

З'явилися і фотожаби на відставку Богдана. Їх на своїй сторінці у Facebook оприлюднив користувач Олександр Бабак.

На одній із них зображено кадр відомого мультфільму про пригоди Вінні-Пуха. Головний герой мультика цікавиться у сумного ослика Іа, чи виходить Андрій Богдан, на що той відповідає своєю знаменитою фразою: "Входить і виходить ...".

Фотожаби на Богдана
Фотожаби на Богдана
Фото: Facebook / Олександр Бабак

Ще одна картинка зображує жартівливий арешт Андрія Богдана американським "шерифом". "Коли після звільнення не повернув робочу флешку і степлер", – йдеться в підписі під фото.

Фотожаби на Богдана
Фотожаби на Богдана
Фото: Facebook / Олександр Бабак

А в спільноті "Баба і кіт" у соцмережі Facebook опублікували знімок із морського узбережжя, на якому вже колишній глава ОПУ Андрій Богдан сидить поруч із президентом України Володимиром Зеленським. Для підпису автор використовував фразу із пісні української групи "Бумбокс": "А ці ночі в Криму тепер кому?".

Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше в ЗМІ з'явилася інформація про відставку глави ОП Богдана

Нагадаємо, 22 січня 2020 року Андрій Богдан, керівник Офісу президента України, не прийшов на церемонію прощання із загиблими в авіакатастрофі в Ірані через сварку з позаштатним радником президента Андрієм Єрмаком. Про це йдеться в статті "Української правди" "Президент в тумані. Зеленський між Богданом і Єрмаком".

За словами співрозмовників "УП", ця дрібна сварка не є епізодичною. Несприйняття Богданом і Єрмаком один одного переросло в перманентний побутовий конфлікт через різні характери та різні погляди на події в Україні.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ