Земна куля

На Землі вже зустріли перший Новий рік – в якому порядку 2020-й зустрічатимуть різні країни

відкриті джерела

На Кірібаті Новий рік настає 31 грудня о 12:00 за київським часом

Першими Новий рік зустріли мешканці Кірібаті – острівної держави, розташованого в західній частині Тихого океану. На Кірібаті Новий рік настає 31 грудня о 12:00 за київським часом. Про таке повідомляє "5 канал".

У 1994 році кандидат в президенти цієї країни пообіцяв: якщо виграє вибори, доб'ється того, що жителі Кірібаті будуть зустрічати Новий Рік раніше за всіх. Тому після виборів країна розділилася на три часових пояси, і тепер в самій східній частині свято зустрічають першими на планеті.

За 15 хвилин до святкування Нового року підключається острів Чатем, який належить до Нової Зеландії. Цей острів віддалений від основних островів Нової Зеландії, знаходиться в спеціальному часовому поясі.

О 13:00 за київським часом Новий рік зустрічають мешканці Нової Зеландії і полярники з Південного полюса в Антарктиді.

О 14-й за київським часом Новий рік зустрінуть жителів крайньої східної Росії (Анадир, Камчатка), островів Фіджі і деяких інших тихоокеанських островів – Науру, Тувалу.

О 15:00 за київським часом 2020-й настане на частині східної Австралії – Сідней, Мельбурн, Канберра – і деяких тихоокеанських островах Вануату, Мікронезія, Соломонові острови тощо. 

В 17:00 за київським часом Новий рік зустрічають в Японії і в Північній та Південній Кореях. 

О 18-й за київським часом 2020-й приходить на території Австралії і на частину Південно-Східної Азії. У цей часовий проміжок також потрапляє Китай. 

В 19:00 за Києвом Новий рік зустрічають в Індонезії і на решті частини Південно-Східній Азії. В 19:30 свято приходить на М'янму, в 20:00 - в Бангладеш, Шрі-Ланку і частина Росії, а саме Новосибірськ та Омськ. О 20:15 Новий рік будуть відзначати в Непалі, а ще через 15 хвилин свято настане і в Індії. 

31 грудня о 21:00 за київським часом (+9.00) святкування Нового року переноситься в Пакистан, Узбекистан, Туркменістан, Киргизстан і частина Росії (Єкатеринбург, Уфа). В 21:30 до святкування долучаться в Афганістані. А в 22:00 Новий рік зустрічатимуть у Вірменії, Азербайджані, частині Росії та в Грузії.

Через 12 годин після святкувань Нового року в Кірібаті, свято приходить до Східної Європи – Румунія, Греція, Україна. В цей же час Новий рік зустрічають в Туреччині, Ізраїлі, Фінляндії.

1 січня в 01:00 за Києвом Новий рік наступає в країнах Західної та Центральної Європи, а також на частині Африки.

Новий рік в Італії
Новий рік в Італії
Фото: znaj.ua

В 04:00 за київським часом (+16.00) відзначати Новий рік починають в Бразилії. 

На острів Ньюфаундленд (Канада) Новий рік наступає в 05:30 за Києвом. В 6 ранку святкувати починають Східна Канада, багато островів Карибського басейну, а також частину Південної Америки. О 07:00 Новий рік наступає в Східній частині Канади (Оттава) і США – Вашингтон та Нью-Йорк.

Жителі держави Самоа зустрічають Новий рік самими останніми. Тут свято настає в 13:00 1 січня за київським часом. 

Читайте також: Новий Рік під загрозою: як світ готується зустрічати 2020-й та чому деякі країни відмовляються від святкування

ПРОКОМЕНТУЙТЕ