Коти в притулку

Не в змозі врятувати всіх: притулок просить допомогти з харчами для кошенят

5 канал

Котики вже можуть їсти сухий корм, консерви, м'ясо – і дуже потребують уваги

Притулок Ірини Добролюбової для котів просить про підтримку. Чотирилапі пухнастики потребують їжі – сухого корму, м'яса, консервів – і теплих обіймів. Про це на своїй сторінці у Facebook написала власниця притулку. Його контакти та адресу також можна побачити на Facebook-сторінці.

"Кошенят викидають на спеку, в пекло, в поля, в ліси, в парки, просто в смітники. Без їжі, води і будь-якого шансу... Це морок. Дуже важко прогодувати. Ми не в змозі всіх врятувати, але відмовити і не взяти теж не завжди виходить", – бідкаються у притулку. Фінансово прогодувати всіх котодіток дуже важко, а їх у прихистку – понад сотня.

"У нас є морозильна камера, нічим тільки заповнити", – додають там.

"Благаємо, привезіть, будь ласка, куряче м'ясо, будь-яке: четвертини, стегенця, філе, карасики, гомілки, шлуночки – абсолютно все йде в хід. Може, в когось є можливість замовити чи привезти сухий корм "Роял Канін бебікет" і консерви "Роял Канін бебікет", це для найкрихітніших. На жаль, "4 Лапи для кошенят" і "Оптима" їдять зовсім неохоче... Не знаємо, що такого особливого в "Роял Канін", але його наминають із задоволенням. Якщо за списком – то дуже просимо допомогти:

  • Будь-яка частина курки, будь-яке куряче м'ясо;
  • Сухий корм "Роял Канін бебікет";
  • Консерви "Роял Канін бебікет";
  • Консервований корм узагалі будь-який, у будь-яких пачках, банках, жерстяних упаковках, у будь-якій кількості", – зазначено в дописі.

Також у притулку будуть раді волонтерам та новим люблячим сім’ям для пухнастих хвостиків.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ