У Газі таксист власноруч сконструював електричне авто

Самостійно боротися з нестачею пального - вирішив таксист із Ґази. Він власноруч побудував електричне авто. Назвав його - своїм іменем - Монзер.

Машина - вперше з`явилася на вулицях міста кілька днів тому. Конструктор прикрасив її синьо-білою мозаїкою і написом "електромобіль зроблено у Палестині". Автівка здатна розвивати максимальну швидкість у 20 кілометрів за годину і після кожного кола містом - вимагає п`ятигодинної підзарядки акумулятора. Втім, таксист упевнений, майбутнє саме за таким транспортом. Адже краще повільно їхати, аніж зовсім стояти без бензину, запевняє він. Мешканці Ґази - схвально відреагували на новинку.

Монзер Ель-Казас, таксист: "Ідея створити електромобіль виникла у мене через постійні перебої з пальним у Ґазі. Адже я таксист, і іноді мені доводилося простоювати по кілька годин на день, або й кілька днів поспіль, бо не було бензину. Тож я почав думати, як вирішити цю проблему - і ось що у мене вийшло. У майбутньому варто обладнати такі електромобілі ще й сонячними батареями".

Клієнт: "Просто дивовижний автомобіль, і найголовніше, що його зробили просто тут, у Ґазі. Сподіваюся, його конструкцію ще покращать, а потому таких машин стане більше і ми взагалі змолжемо не використовувати бензин". 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ