Черепахи Бібі та Полді

Зустрічалися майже 100 років, а потім розійшлися: як пара черепах Бібі та Полді живуть після розставання

Bhilaibhan Puka / Facebook

Черепахи не можуть помиритися вже майже 8 років

У 2011 році черепахи Бібі та Полді посварилися і більше не можуть жити в одному вольєрі. Працівники австрійського зоопарку досі не розуміють, що сталося між закоханими і чому Бібі не підпускає до себе Полді.

Вони народилися ще в ХIX столітті, десь близько 1897 року, а познайомилися, коли їм обом було трохи більше 20 років. Відтоді вони були нерозлучними. У черепах було дуже багато спільного: вони любили ніжитися під сонцем, обожнювали помідори і до того ж обоє з Галапагоських островів. Це були найтриваліші стосунки між двома тваринами, про які коли-небудь було відомо. Але в 2012 році пара, яка пережила разом Велику депресію, дві світові війни і дожила до ХХI століття, розлучилася.

Черепахи Бібі та Полді
Черепахи Бібі та Полді
Фото: прінт-скрін з відео

Відомо, що ініціатором розриву стала Бібі. Вона раптом стала дуже вороже ставитися до Полді. Вона була настільки розлюченою, що відгризла колишньому коханому частину панциру. Тоді зоологи прийняли рішення розділити їх, злякавшись, що пристрасті розгорнуться не на жарт і черепахи вб'ють один одного. Ветеринари навіть припускали, що Бібі страждає від якогось розладу і не впізнає Полді, але дослідження показали, що вона повністю здорова.

Черепахи Бібі та Полді
Черепахи Бібі та Полді
Фото: прінт-скрін з відео

Співробітники зоопарку намагалися не один раз помирити черепах, навіть романтичну вечерю з помідорів їм приготували. Але черепахи так і не помирилися. Було зрозуміло, що любов між цими двома померла.

Зараз черепахи живуть у суміжних будинках і поводяться як розлучена пара. Спеціально для них обладнали два окремих вольєри із зовнішніми майданчиками, дві різні ванни. Але в пам'ять про минулі часи співробітники зоопарку залишили між вольєрами прозоре вікно, крізь яке кожна з черепах може спостерігати за сусідом аби відчути моменти ностальгії.

Черепахи Бібі та Полді
Черепахи Бібі та Полді
Фото: прінт-скрін з відео

Варто зазначити, що не лише працівники зоопарку хочуть, аби черепахи знову були разом, прихильники колишніх закоханих підтримують таку ініціативу в соцмережах.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Bibi and Poldi...we are tortoises...our relationship has gone to shell!! :(

Публикация от Alex Manuel (@thealexmanuel)

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв про шимпанзе, які зробили "драбину" та втекли з вольєра ірландського зоопарку.

Також дивіться фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ