Кіт і боксерська груша

Милі чи небезпечні: ТОП-5 смішних відео про котів-боксерів

Depositphotos

Домашні улюбленці можуть бути не лише ніжними і пухнастими

Топ-5 відео про котів-боксерів

У відеоролику кіт ніяк не може поділити з собакою ліжко. Якщо другий лише понюхав свого сусіда, то кіт уперто пішов у атаку. Спочатку дав собаці по морді, потім зашипів і встав на задні лапи, аби бути вищим за свого сусіда по ліжку. Попри те, що кіт був агресивно налаштований, собака й далі продовжував досліджувати дивакуватого кота.

Ще один вусань не вподобав нового друга. З іграшковим тигреням котик не захотів бавитися. І всі спроби потоваришувати завершувалися агресивним побиттям смугастика. Вусань навіть втік у свою хатинку, але й там набридлива м'яка іграшка не давала йому спокою.

Цей котик – справжній фанат боксу. Під час трансляції поєдинку "рижик" повторював рухи своїх кумирів і вболівав за найсильнішого.

А цей кошака навіть має свої боксерські рукавиці. Та після того, як отримав хук правою від свого господаря, кіт вирішив, що він теж так може. І вдарив у відповідь  іншого вусаня.

А цей, видно, передивився фільм "Роккі". Погляньте, як він майстерно боксує листочок паперу. Певно уявляє, що то його особиста боксерська груша.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, як кішка з собакою виховують разом своїх малят в одній будці.

Також дивіться фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ