Модні брови, тренд-2019

Пухнасті, сині та природні: головні тренди на брови-2019

5.ua

Щороку фешн-експерти не втомлюються вигадувати новеньке для жінок, які люблять поекспериментувати з власною зовнішністю. Цього разу зміни торкнуться форми та кольору брів

Мода диктує свої правила не лише щодо одягу, довжини штанців чи спідниці або кольору волосся. Навіть форма й розмір брів тепер є частиною модного або не дуже луку. Без сумнівів, брови – невід'ємна складова зовнішнього вигляду людини. 

Останнім часом фешн-відчайдухи взялися експериментувати з кольором та шириною цієї частини обличчя. Які вони, тренди 2019 року, спробуємо з'ясувати разом з "НВ". 

ТОП-5 головних трендів у стайлінгу брів-2019: 

  • "Мильні брови"

Так називають логічне продовження формування брів за допомогою гелю. З використанням звичайного мила або засобу для брів волоски розчісуються вертикально вгору. При цьому, їхня природна форма зберігається. Тож вищипувати зайві волоски непотрібно. 

  • Природні брови

Нарешті поталанить власницям гарних та виразних від природи брів, адже цього сезону брови au naturel святкують тріумфальне повернення. З ними найлегше і найприємніше працювати – достатньо просто поправити форму спеціальною щіточкою. 

Модні брови, тренд-2019
Модні брови, тренд-2019
Фото: instagram.com
  • Кольорові брови

Яскраві образи для сміливих дівчат. Цього року фарбувати радять не лише волосся, а й брови. Для цього обирайте неприродні, помітні кольори – блакитний рожевий, помаранчевий. 

  • Невідповідні брови

Якщо ви руденька чи ваше волосся темного кольору – спробуйте зробити брови світлими, ніби під блонд. Контраст між кольором волосся та брів іноді дає незвичайний результат. 

Невідповідні брови, тренд-2019
Невідповідні брови, тренд-2019
Фото: instagram.com
  • Пухнасті брови

Цього року тренд на текстуровані брови продовжується. Гелі з волокнами використовують мікроволокна для створення об'єму брів, унаслідок чого вони стають більш пишними і природними.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ