Французький стартап створив світлові мечі, які здатні витримати бій

ca.wikipedia.org

Ціна "головної зброї джедаїв" складатиме 250 доларів

Під час технологічної виставки CES (Consumer Electronics Show) в американському Лас-Вегасі Французький стартап Solaari представив іграшкові світлові мечі, натхнені відомою серією фільмів "Зоряні війни". За твердженням розробників, пристрої здатні витримати справжній бій, повідомляє ВВС.

"Цей меч зробили так, аби він був дуже міцний", – заявив представник компанії-виробника.

Слід зазначити, що лезо виготовлено з полікарбонатного матеріалу, також меч має підсвітку, яка живиться від вбудованої батареї. Одного заряду має вистачити на шість годин бою. Руків'я меча виготовлене з алюмінію.

Крім того, ним можна керувати за допомогою телефона, під'єднаного завдяки енергоефективним Bluetooth 4.2, варто лише встановити спеціальну програму.

Також світловий меч за допомогою Bluetooth і спеціального алгоритму транслює "звук бою" на телефон або колонку, в залежності від вашої взаємодії з ним.

Виробники зазначають, що ціна "головної зброї джедаїв" складатиме 250 доларів. Наразі Solaari проводять кампанію на краудфандинговій платформі Kickstarter, де з 3 січня змогли зібрати уже більше ніж 61 тисячу євро.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ