Iamsterdam інсталяція

В Амстердамі демонтували відомий знак – I amsterdam

Depositphotos

Таке рішення прийняли через те, що він став символом масового туризму і справляв враження "якоїсь маркетингової історії"

Відому інсталяцію I amsterdam демонтували за рішенням більшості депутатів міської ради Амстердама. На це вплинула ініціатива партії "Зелені ліві". У політичній силі вважають, що словосполучення I amsterdam є втіленням надмірного індивідуалізму, в той час як Амстердам прагне бути "солідарним і різноманітним". Про це пише "Новое время" з посиланням на іноземні ЗМІ.

"Меседж I amsterdam говорить про те, що ми всі індивідуалісти в місті. Але ми хочемо показати дещо інше: різноманіття, толерантність, солідарність, – прокоментувала депутатка Фемке Роосма. – Слоган справляє про місто враження якоїсь маркетингової історії".

Повідомляється, що знак почав з’являтися на шести тисячах селфі щодня. Це спонукало критиків зробили висновок, що люди більше зацікавлені у фотографіях зовні музею Rijksmuseum, аніж у дослідженні витворів мистецтва всередині.

Втім туристи ще можуть сфотографуватися з відомою на весь світ інсталяцією. Демонтовані літери перенесли у менш популярні райони міста.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Україна має безвіз із понад 100 країнами світу.

Також дивіться фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ