Новорічна ялинка

Головна ялинка країни: організатори розповіли про три варіанти новорічної красуні

FolkUkraine/Facebook

Торік кияни й мешканці столиці нарікали на живу ялинку, привезену з Прикарпаття

Головна новорічна ялинка країни, яку розташують на Софійській площі в столиці, може бути цього року штучною. Про таке заявив президент організації Folk Ukraine, яка організовуватиме різдвяне містечко в столиці, Ігор Добруцький.

Наразі розглядається три варіанти новорічної ялинки, передає "Сегодня".

"Ялинка може бути штучною, набірною – з невеликих гілок, як робили раніше. Або живою, яку ми, за традицією, привозили з лісництва в Івано-Франківській області. Зараз рішення остаточно не прийнято", – зазначив Добруцький.

Він також зауважив, що до 8 грудня це питання має бути вирішене.

"10 грудня – це критична дата. До цього дня ялинки повинні стояти і на Софійській, і на Контрактовій площах. Але, запевняю, в будь-якому випадку вони будуть дуже красивими", – заявив Добруцький.

Також він пригадав, що торік кияни й мешканці столиці нарікали на живу ялинку, привезену з Прикарпаття.

"Минулого року водій поїхав не тією дорогою, якою потрібно було, і в Київ ялинка приїхала "втомленою". Довелося виправляти ситуацію за допомогою прикрас", – зазначив організатор.

Водночас він додав: цього року встановлювати рекорд з висоти новорічного дерева не планують. Так, орієнтовно висота ялинки на Контрактовій площі становитиме 22 метри, а на Софійській – 25-27 метрів, аби вона гармонійно виглядала на тлі собору і дзвіниці.

Нагадаємо, цього року на українців чекає багато вихідних через новорічні свята-2019. А про особливості рідзвяного містечка в Києві цьогоріч читайте за посиланням.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ