"Санкції наближаються": Трамп анонсував нові санкції проти Ірану цитатою з "Гри престолів"

Twitter / Donald J. Trump

Обіцянку нових санкцій Трамп розмістив у вигляді постера з власним зображенням

Президент США Дональд Трамп анонсував запровадження 5 листопада нових жорстких санкцій проти Ірану. Про це він написав у Twitter.

Обіцянку нових санкцій Трамп опублікував у вигляді постера з власним зображенням, який нагадує постери каналу HBO для відомого серіалу "Гра престолів". На постері також розміщено фразу "Санкції наближаються", яка є видозміненою цитатою з "Гри престолів".

"США запускають кампанію економічного тиску, щоб перекрити режиму доступ до коштів, необхідних для реалізації ним свого кривавого порядку денного", – зазначили в Білому Домі, ретвітнувши допис Трампа.

Нагадаємо, у травні 2018 року Трамп оголосив, що Вашингтон виходить з угоди з Іраном щодо ядерної програми. Він також повідомив про відновлення всіх санкцій проти Ірану. США знову ввели в дію з 7 серпня частину санкцій проти Ірану. Більш суттєві санкції, які охоплять експорт нафти, очікуються з 5 листопада. Офіційни Вашингтон заявив про мету довести експорт іранської нафти до нуля і закликав її покупців відмовитися від таких закупівель.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ