У джунглях Амазонки випадково виявили загадкове плем'я індіанців – відео

Naked Science

На відео та знімки з квадрокоптера потрапили дерев'яні каное, знаряддя праці та зброя

Дослідники з Бразильського національного фонду індіанців (FUNAI) за допомогою дрона отримали фото і відео індіанців загадкового безіменного племені, які живуть у глибині джунглів Амазонки.

Як повідомляє Naked science, швидше за все індіанці не знають про цивілізацію, яка оточує їх.

Відео було зняте ще у 2017 році, але опубліковане тільки зараз для збереження безпеки членів племені.

На відео та знімки потрапили дерев'яні каное, знаряддя праці та зброя: лук і стріли, а також шістнадцять осіб, які в момент зйомки вирубали дерева або збирали плоди і, очевидно, не помічали апарат, що пролітав повз.

Якби не вирубка, дрон нічого не виявив би: пошук загублених в Амазонії племен ускладнюється тим, що з повітря зазвичай не видно ні людей, ні їх жител, захованих під густим листям.

FUNAI шукає ізольовані племена корінних жителів Амазонії вже понад 50 років, але раніше співробітникам фонду не вдавалося зафіксувати жителів Амазонії, не потривоживши їх.

Штат Амазонас — найменш вивчена і освоєна частина басейну Амазонки; його площа майже повністю зайнята вологими вічнозеленими лісами. У тій частині штату, де проходив маршрут експедиції, проживають щонайменше 19 племен, багато з яких не підтримують зв'язок із зовнішнім світом, хоча більшості членів цих спільнот відомо про існування міст і сіл неподалік.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ