Міс Україна Всесвіт-2018

Міс Україна Всесвіт-2018: кого визнали найгарнішою українкою цьогоріч – фото

ТСН

Серед конкурсанток цьогоріч були і доволі відомі постаті

Напередодні у Києві відгримів щорічний конкурс краси "Міс Україна Всесвіт-2018". За титул найгарнішої змагалися одразу 18 дівчат. Відбувалося все в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv, зазначається на офіційній сторінці конкурсу в Instagram.

Перемогу виборола представниця Одеси Каріна Жосан. У коментарі вона зазначила: "Усе, що мені хочеться сказати "Мам, ти завджи у мене вірила. І ось я – ти народила королеву".

Друге місце посіла Наталія Болюх.

Міс Україна Всесвіт-2018, Наталія Болюх
Міс Україна Всесвіт-2018, Наталія Болюх
Фото: соцмережі

Третє місце – за Валерією Рябченко.

Міс Україна Всесвіт-2018, Валерія Рябченко
Міс Україна Всесвіт-2018, Валерія Рябченко
Фото: соцмережі

До п'ятірки найгарніших також увійшла Анна Дурицька. Саме ця дівчина була свідком убивства російського опозиціонера Бориса Нємцова.

Міс Україна Всесвіт-2018, Анна Дурицька
Міс Україна Всесвіт-2018, Анна Дурицька
Фото: соцмережі

Серед конкурсанток цьогоріч були і доволі відомі постаті – як от фіналістка цьогорічного шоу "Холостяк" Галя Присташ і переможниця попереднього сезону – Альона Лесік. Крім того, участь у конкурсі взяла і Яна Бєляєва. Цю дівчину у ЗМІ називають коханкою чоловіка Ані Лорак, утім саме подружжя цю інформацію ніяк не коментує.

У підсумку – Каріна Жосан представлятиме Україну на конкурсі "Міс Всесвіт 2018". Додамо, що наша країна бере участь у цьому конкурсі 12-ий рік поспіль і поки жодного разу нашим красуням ще не вдавалося вибороти престижний титул. Переможниці попередніх років – далі у фото. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ