Етномотофест

Етномотофестиваль: як на Черкащині поєдналися любов до байків та до України

5 канал

Каталися на мотоциклах, молотили зерно та вправлялися на ходулях байкери на Черкащині. Любителі швидкості зібралися на спеціальному фестивалі

Мотоперегони, гучні рок-концерти та розваги. Байкери з усієї України з'їхалися на триденний етномотофестиваль "Склик".

Етнофест
Етнофест
Фото: 5 канал

"Тут автентично, тут так гарно! Ми були на багатьох злетах, але тут найкраще, тут душевно і так добре", - ділиться враженнями учасник етномотофесту Андрій Герасименко.

Традиційні рокерські розваги тут розбавляють просвітницькими. На своїх залізних конях байкери рушають на етноекскурсію пізнавати українську культуру.

Етномотофест
Етномотофест
Фото: 5 канал

"Нам дуже близька ідея поєднання мотокультури з екскурсом в історію та етнічними мотивами. Тому другий рік поспіль проводимо цей фестиваль", - каже організатор фесту Валентин Чубин.

На екскурсії гостей фестивалю вчили прясти нитки з кропиви та навіть молотити зерно. А ще - кататися на конях, вправлятись у кузні та стріляти з лука. Також на фестивалі можна спробувати опанувати ходулі, але вдається це не всім.

Фестиваль – сімейний, тому знайшлися заняття і для дітей. Вони нарівні з дорослими брали участь у майстер-класах та ліпили миски із глини у гончарні. Фестивалити продовжували і вночі на етнодискотеці.

Яна Лимаренко, Олександр Коваленко, Черкаська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ