Лось

На Волині чоловік прикинувся лосем, щоб переправити контрабанду

dpsu.gov.ua

Кустарний винахід знайшли прикордонники під час патрулювання

Прикинувся лосем, щоб переправити контрабанду. Креативні контрабандисти на Волині винайшли новий спосіб незаконного переправляння товарів через кордон – за допомогою імітаторів слідів лося. Про таке повідомляє прес-служба ДПСУ

Кустарний винахід знайшли прикордонники під час патрулювання на ділянці відділу "Новогрузьке". Імітатори ратиць були заховані в пакеті в траві. 

"Днища, паливні баки, колеса і стелі транспортних засобів правопорушники повністю упаковують сигаретами. Іноді зустрічаються більш креативні контрабандисти, які ховають товар у вугіллі, в рулонах паперу, в пиломатеріалах, в салі, глині, серед іграшок і навіть тварин. Через "зеленку" намагаються переправити тютюнові вироби квадрокоптерами, човнами або вбрід водою", – розповідають про вигадливість контрабандистів у ДПСУ. 

На думку прикордонників, прикинувшись твариною, зловмисник намагався доправити у сусідню Польщу товар. Яким чином він пересувався на чотирьох кінцівках, теж лише припускають, адже автора аксесуара наразі не знайшли.

Дивіться такожфотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ