Без конфузів не обійшлося: як Трамп спізнився на чаювання до Єлизавети ІІ, а потім став їй на дорозі

Кадр із відео CNN

За етикетом Трамп мав дозволити королеві йти трохи попереду себе, натомість постійно її трохи обганяв

Президент США Дональд Трамп на десять хвилин запізнився на зустріч із королевою Великої Британії Єлизаветою II у Віндзорському замку. Про це повідомляє видання Metro.

Під час очікування Єлизавета II кілька разів перевіряла свій годинник. Як відомо, королева не любить запізнень. Додамо, що вона очікувала прибуття Трампа та його дружини Меланії стоячи.

На цьому прийомі трапилася ще одна курйозна історія. Після того, як Трамп таки прибув, вже під час огляду почесної варти президент США йшов попереду королеви, а потім різко зупинився, і вона була змушена його обходити, пише видання Hufftington Post.

Як зазначає видання, хода попереду королеви прямо не заборонена етикетом, хоча і не вітається. Королівський веб-сайт пропонує перелік правил, яких варто дотримуватися у присутності королівських осіб, але зазначає, "що обов’язкового кодексу поведінки не існує".

Колишній дворецький королівської родини Грант Гарольд розповів, що найважливіший протокол, якого американський президент має дотримуватися – це дозволити королеві йти трохи попереду себе.

Нагадаємо, у п'ятницю, 13 липня, у Лондоні 100 тисяч людей вийшли на протести проти візиту президента США Дональда Трампа до британської столиці.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ