У Австралії спіймали невловимого крокодила-монстра

У Австралії пастка спіймала невловимого крокодила-монстра – відео

Hawkesbury Gazette

Тварину не могли спіймати з 2010 року

Величезний крокодил вагою 600 кг, якого не могли зловити протягом восьми років, був упійманий біля міста Кетрін на півночі Австралії. Про це повідомляє "ЛIГАБiзнесIнформ" із посиланням на місцевий ресурс Hawkesbury Gazette.

У відділі з питань дикої природи Північних територій Австралії заявили, що ця особина – найбільший крокодил, який будь-коли був витягнутий з річки Кетрін. Його довжина – 4,71 м, а орієнтовний вік – 60 років. Тварину виявили в пастці вниз за течією від міста, а вперше побачили крокодила-монстра ще в 2010 році.

Щоб місцеве населення не переймалося через таке сусідство, а тварині забезпечити спокійне існування – його відвезли на крокодилячу ферму де і випустять.

Варто зазначити, що це не найбільший екземпляр зі спійманих гребінчастих або морських крокодилів. Самці виду можуть сягати 7 м і важити до двох тонн. У 1970-х роках їх оголосили захищеним видом, що призвело до зростання їхньої популяції. Відділ з питань дикої природи щороку відловлює близько 250 "проблемних" особин.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ