Рідкісний вид: у Китаї вперше зафіксували на відео унікального "чарівного кролика"

YouTube / National Geographic

Цей вид відкрили тільки в 1983 році, підтвердили його існування в 1985-му, а після цього не зустрічали близько 20 років

У Китаї вперше вдалося зняти на відео ілійську пискуху (Ili Pika) – рідкісного звіра з загону Зайцеподібні, якого називають "чарівним кроликом". Про це зазначає National Geographic, повідомляє "Ліга.Новини".

Унікальну тварину було відображено автоматичними інфрачервоними камерами. Цей вид відкрили тільки в 1983 році, підтвердили його існування в 1985-му, а після цього не зустрічали близько 20 років. На фото італійська пискуха вперше потрапила тільки 2014 року. У 2008 році тварину класифікували як ту, що перебуває під загрозою зникнення.

Італійські пискухи водяться винятково в гірському Тянь-Шані в провінції Синьцзян на північному заході Китаю. Вони харчуються травою і листям, і зустрічаються в природі ще рідше, ніж панда. Довжина тіла "чарівного кролика" становить приблизно 20 сантиметрів.

Як повідомляв 5.UA, жителі китайського містечка Аксу врятували снігового леопарда. Побачивши знесилену тварину, яка майже не рухалася, ті виклали копів і рятувальників. Тварину перемістили у клітку й відправили до центру порятунку дикої природи.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ