Парламент Британії

Без храпу, вигуків та стогонів: британським депутатам заборонили спати на засіданнях

Depositphotos

У Великій Британії членам палати лордів більше не дозволять дрімати під час нарад парламенту

Донедавна депутати верхньої палати Великої Британії, відповідно до парламентської конвенції, могли давати "відпочинок очам" і не надовго здрімнути під час засідання уряду. Проте, через часті вигуки з місця, храп та розмови уві сні цей привілей забрали. Відтепер членам палати лордів забороняється спати під час нарад парламенту. Про це повідомляє "Лига.Новости".  

Раніше в документі конвенції було зазначено: незалежно від того, наскільки пізній час або нудний виступ спікера, членам верхньої палати парламенту дозволялося робити вигляд, що вони уважно слухають, заплющивши при цьому очі. 

Втім, тепер з'явилося розпорядження представника уряду у верхній палаті, яке змінило ці правила. "В останні місяці поведінка в палаті лордів не відповідала стандартам, яких ми повинні дотримуватися", – йдеться в тексті.

При цьому зазначається, що нові правила стосуються в основному партії торі – Консервативної партії Великої Британії, і майже не торкнуться Лейбористської партії. На захист останні заявили, що деякі депутати просто «схиляються до монітора, щоб краще чути, і через це здається, ніби вони задрімали».

Тепер світським і духовним лордам, які входять до верхньої палати, доведеться уважно слухати, про що говорять їхні колеги.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ