Собрал Велозу

Вакарчук назвав найкращий виступ "Євробачення-2018"

відкриті джерела

"Аж подих захоплює" , - так описує власні емоції український музикант

Український музикант, фронтмен групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вважає найкращим на цьогорічному "Євробаченні" в Лісабоні виступ минулорічного переможця пісенного шоу Сальвадора Собрала. Про таке він написав у власному Twitter.

"Найкращий виступ "Євробачення" це...переможець минулорічного "Євробачення" Salvador Sobral...Без всяких балетів, танців і фейерверків та ще й з Caetano Veloso. Аж подих захоплює...Дай Бог їм здоров’я!" - написав Вакарчук.

У Лісабоні Сальвадор Собрал виконав дві композиції – Mano a Mano, а також переможну Amar Pelos Dois. Останню – вже у дуеті з Каетано Велозу. Той спершу акомпенував на фортепіано, а згодом і сам заспівав. 

(Спільну пісню Cобрала і Велозу - дивіться з 4:50)

Як інформував 5.UA, саме Сальвадор Собрал торік у Києві приніс Португалії перемогу на "Євробаченні". А в грудні 2017 року 27-річному співаку пересадили серце. Друге місце на конкурсі тоді було в Болгарії, на третьому опинилась Молдова. Україна, яку представляв гурт O.Torvald, посіла 24 місце.

Цього року на "Євробаченні" перемогла співачка з Ізраїлю Netta Barzilai.Вона виконала композицію Toy. До п’ятірки найкращих виконавців цьогоріч також увійшли представники Кіпру, Австрії, Німеччини та Італії. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ