Винна карта, Італія

Невинні пригоди українців в Італії у проекті "Винна карта" на "5 каналі"

  • Анонс
5 канал

Сьогодні о 23:20 "5 канал" прокладає новий європейський маршрут "Винної карти" з бокалом просекко по Італії - країні сонця, гір, вина та кохання

Сотні десятків років тому греки-переселенці нарекли Італію "Oenotria", що в перекладі означає "країна вина". Кліматичні умови та тисячолітні традиції виноградарства дозволяють Італії виробляти неперевершені вина, відомі на весь світ своєю неповторністю.

Ведучі Лара Губіна та Віталій Ковач поринули у таємничий італійський дух в місті тисячі горизонтів – мальовничому Азоло, регіону Тревізо. Місто, в якому здавна шукали та знаходили натхнення люди мистецтва і яке й сьогодні можна обійти за дві години, але закохатися на все життя.

Під час вечірньої дегустації глядачі дізнаються, яке вино народжується двічі, хто перший на Землі зробив просекко класу "екстра брют", яке саме вино виготовляють з улюбленого сорту винограду Моцарта, а також навчаться, як правильно відкривати та перевіряти якість ігристого напою. Нагадуємо, що на глядачів чекає нове слово-пароль, найспритнішого глядача на виноробні чекає гостинний подарунок від майстрів життя та вина.

Винна карта, Італія
Винна карта, Італія
Фото: 5 канал

Під час програми сомельє Віталій Ковач, вхопивши пориви вітру на параплані, покаже глядачам велич виноградників з висоти пташиного польоту та завітає на виноробню до родини Даль Белло, яка здавна славилася виробництвом неперевершеного просекко. Ведуча Лара Губіна, аби насолодитися неймовірною красою міста,підніметься на найвищу точку Азоло.

Винна карта, Італія
Винна карта, Італія
Фото: 5 канал

Дивіться цієї п’ятниці о 23:20 з повтором у суботу о 24:20 на "5 каналі" невинні пригоди українців в Італії та разом з "Винною картою" прокладайте власний маршрут майбутньої подорожі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ