Зброя "нового типу": російський телеканал показав бойовий лазер РФ, обладнаний каналізаційною трубою

svoboda.org

Навіщо в конструкції лазера були використані такі труби, точно невідомо

Державний телеканал "Росія 24" в сюжеті про російських військових лазерах "нового типу" показав установку, обладнану каналізаційної і димохідними трубами. На це звернув увагу портал Defence Blog, пише "Радио Свобода".

Навіщо в конструкції лазера були використані такі труби, точно невідомо. У Defence Blog припускають, що це могло бути зроблено для захисту чутливих елементів нової системи.

У сюжеті "Росія-24" розповідається про лазерах, які нібито пройшли державні випробування і поставлені на озброєння російської армії. Сюжет під назвою "Лазер захистить росіян від ворогів і хвороб" був опублікований 11 березня. За кілька днів до цього про розробку в Росії бойового лазерного комплексу заявив президент країни Володимир Путін.

Тоді ж у посланні Федеральним зборам президент Росії розповів про нову російську ядерну зброю. При цьому слова Путіна були проілюстровані комп'ютерним роликом 11-річної давності, а ядерна ракета на відео вражає місто Сент-Пітерсберг в штаті Флорида.

Як повідомляв 5.UA, у лютому 2017 року російські ЗМІ назвали двох "замовників" ліквідації "Гіві" – Зоряна і Шкіряка. "Називають два прізвища: Зорян і Шкіряк. Це представники українського істеблішменту. Вони могли бути замовниками цього злочину. Тепер йдуть суперечки про те, хто ж міг бути виконавцем", – авторитетно заявили у російському "ЗМІ".

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ