Колір снігу зумовлений переміщенням пилової хмари

"Іржава" аномалія: Синоптики пояснили, чому на Одещині випав жовтий сніг

Укргідрометцентр / Facebook

Жителі області були налякані такою аномалією

На Одещині вчора, 22 березня, випав сніг жовтого кольору. Про це повідомляє український гідрометцентр на свої сторінці у Facebook.

Жителі області були налякані такою аномалією. Натомість синоптики кажуть: небезпеки аномалія не становить. "Це було викликано переміщенням пилової хмари на висоті 3-5 км з районів північної Африки", – зауважено в повідомленні.

Тим часом міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко прокоментував ситуацію на свої сторінці у Facebook. Повідомляє, що всі зразки снігу були відіслані в Дунайську гідрометобсерваторію і в Одеський лабораторний центр Державної служби з питань безпеки продуктів харчування і захисту споживачів з проханням провести лабораторні дослідження.

"Лабораторні дослідження, проведені фахівцями Дунайської гідрометобсерваторії, показали, що кислотність представлених зразків снігу нейтральна, в осаді – піщано-коричнева суміш, шкідливих хімічних речовин не виявлено", – зазначив мер.

Як повідомляв 5.UA, NASA опублікувало карту світу з зафіксованими за останні вісім днів температурними аномаліями. Наприкінці грудня 2017 року й на початку січня 2018 в деяких частинах світу спостерігається або надто тепла погода, або незвичні морози.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ