"Фантастичні звірі-2": у мережі з'явився трейлер нового фільму за книгою Джоан Роулінг

www.youtube.com

Темного мага Гріндевальда зіграє у фільмі Джонні Депп, а протистоятиме йому Джуд Лоу у ролі Албуса Дамблдора

У мережі з'явився трейлер на другий фільм з серії "Фантастичні звірі та де їх шукати" за текстами Джоан Роулінг. Кінокартина отримала назву "Злочини Гріндевальда".

Дія фільму розгортається у Парижі 1927 року. Темний маг Гріндевальд (Джонні Депп) втікає з-під варти і збирає команду злих чарівників, аби повалити правління світлих сил та Міністерства магії. А світлі сили представить Албус Дамблдор (його грає Джуд Лоу) та Ньют Скамандер (у виконанні Едді Редмейна).

У фільмі грають, зокрема і Кетрін Вотерстон у ролі Тіни, Елісон Судол в образі спокусливої Квіні, Ден Фоглер у ролі Джейкоба, Зоя Кравіц – Лета Лестрендж, Клаудія Кім – у ролі містичної Маледікт. Дерек Рідделл з'явиться в образі Торквіла Треверса-Смертєжера, прислужника Волдеморта.

У прокат в Україні фільм вийде "Фантастичні звірі: Злочини Гріндевальда" вийдуть 16 листопада 2018 року.

Зауважимо, що серія фільмів "Фантастичні звірі та де їх шукати" (Fantastic Beasts and Where to Find Them) за однойменною книгою Джоан Роулінг складатиметься з п'яти фільмів замість запланованої раніше трилогії. У світовий прокат перший фільм з серії вийшов у листопаді 2016 року. 

Головний герой цієї фантастичної серії – Ньют Скамандер. Він знаменитий магозоолог чарівного світу, який під час своєї подорожі стикається з безліччю магічних створінь. Саме них він описує у своєму підручнику, який стане посібником для навчання Гаррі Поттера та його друзів.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ