Портрет Трампа з монет

"Обличчя грошей": українські художники створили портрет Трампа з монет

5 канал

Митці запевняють – таким чином хотіли сказати суспільству, що ніякі гроші не зможуть зробити людину шанованою

Українські художники створили портрет американського президента Дональда Трампа з монет. Як передає "5 канал", обидва митці – Дар'я Марченко та Даніель Грін – з Києва.

Портрет презентували у Нью-Йорку. На його створення пішло три місяці та кількасот американських пенні. Роботу назвали відповідно "Обличчя грошей". Українські художники запевняють – таким чином хотіли сказати суспільству, що ніякі гроші не зможуть зробити людину шанованою.

Попередня робота киян Дар'ї Марченко та Даніеля Гріна – не менш скандальна. Митці створили портрет російського президента Володимира Путіна під назвою "Обличчя війни". Картину склали з 5 тис. гільз, привезених з фронту зі сходу України.

"У грошей насправді багато облич. Ви можете бачити людей, які мають честь та гідність і завдяки цим якостям займають значне місце у суспільстві та мають гроші. Однак самі гроші не можуть принести вам ані честі, ані гідності", – розповідає Дар'я.

Деніель додає: "Ця робота має дуже глибоке значення. Ви можете бути багатим, але дешевим по своїй натурі. Я маю на увазі, навіть якщо у вас мільярди, це не зробить вас чудовою людиною. Ми використали такі дрібні монети, щоб показати особистість цієї людини".

Дивіться також фотогалерею:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ