"На випадок зомбі-апокаліпсису": Ілон Маск почав продавати вогнемети – відео

Скріншот відео

"Якщо це не спрацює проти орд мерців, то ми повернемо гроші!" – наголосив винахідник

Від електроавтомобілів, космічних ракет та гіперзвукових потягів – до зброї, щоби рятуватися від зомбі. Засновник і глава компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск дотримався слова та представив вогнемет від ще однієї своєї компанії – The Boring Company.

Торік ця компанія почала продавати кепки зі своїм логотипом, обігравши там свою назву (з англійської перекладається як "Нудна Компанія"). Тоді Маск жартома повідомив, що коли кепок продадуть понад 50 тис. – він почне продавати вогнемети.

Напередодні підприємець особисто представив вогнемет, наголосивши – у разі настання зомбі-апокаліпсису такий особливо стане в нагоді. "Якщо це не спрацює проти орд мерців, то ми повернемо гроші!" – написав він у Twitter. Пізніше бізнесмен закликав не купувати пристрій, додавши "якщо, звичайно, ви не хочете повеселитися".

Мільярдер зазначив, що законодавство США дозволяє володіти таким пристроєм, адже довжина полум'я не перевищує трьох метрів. Формально вогнемет вважається інструментом для прибирання снігу і бур'янів. Ціна вогнемета – $500, замовлення вже зробили 7 тис. людей (всього є 20 тисяч примірників). У комплекті The Boring Company також пропонує придбати вогнегасник за $30.

Дивіться також фотогалерею:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ