Номінанти на Золоту малину-2018

Найгірші актори та фільми-2017: кого номінували на антипремію "Золота малина"

5.ua

Імена лауреатів премії буде оголошено 3 березня

У Лос-Анджелесі оголосили номінантів на "Золоту малину" – найгірші здобутки в галузі кіно.

Лідером серед номінантів поки називають стрічку "Трансформери: Останній лицар". Вона має аж дев'ять номінацій "Золотої малини". Зокрема, за найгірший фільм і за найгірших акторів.

Антипремію кінематографа США можуть отримати і стрічки "На 50 відтінків темніше", "Мумія", "Емоджі фільм" та "Рятувальники Малібу".

До найгірших акторів-номінантів потрапили Том Круз, Мел Ґібсон, Джонні Депп, Рассел Кроу, Марк Уолберг, Зак Ефрон і Джеймі Дорнан.

Серед акторок-невдах – Дакота Джонсон, Кетрін Хайгл, Емма Уотсон, Дженіфер Лоуренс. Лоуренс номінована за роботу у фільмі Дарена Ароновські "Мати". Думки критиків і глядачів щодо цієї стрічки розділилися на протилежні полюси. Хтось називає фільм геніальним, а хтось – повним провалом.

Імена лауреатів премії буде оголошено 3 березня.

Довідково: антипремію "Золота Малина" створили на початку 80-х років минулого століття. Її номінантів обирає спеціальне журі – Фонд Золотої Малини, який складається із майже тисячі осіб. Вони реєструються онлайн і платять за можливість вибору 40 доларів. "Золота Малина" є своєрідним антиподом до нагороди "Оскар". За традицією її лауреатів оголошують за день до вручення "Оскарів".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ