У Львові обрали найкращу льодову скульптуру

5 канал

Із 2,5 тонн замороженої води п'ятеро скульпторів створили льодовий ансамбль різдвяного міста

Птахи міста – Птахи миру. Цю льодову скульптуру визнали у Львові найкращою. Організатори вирішили, що саме вона найточніше передає дух різдвяного міста. Загалом у конкурсі льодових фігур змагалися п'ятеро скульпторів. Свої експонати вони створили із 2,5 тонн замороженої води.

Львівський скульптор Денис Шиманський демонструє пластиліновий макет крижаної експозиції. Вже з брили льоду він вирізав композицію з п’яти частин. Першою взявся за Смерть.

"Я зробив Смерть, а вона впала і розбилася. Треба тепер переробити. Єдиний нюанс з погодою. Якби був нуль або мінус один, воно би тоді схоплювалось, а зараз воно так все балансує", – розповів скульптор.

Крижаний матеріал трохи менше, ніж за добу, майстер перетворив на різдвяний вертеп. Ось і Янгол, поруч – Пастух, Звіздар та Коза.

Із 2,5 тонн замороженої води п'ятеро скульпторів створили льодовий ансамбль різдвяного міста. Тут і герб Львова, і різдвяна зірка, і птахи, і лев з крилами і навіть морозиво.

"Всі намагалися робити такі композиції, щоб навантаження було вертикальне, без якихось виносних елементів, які б могли просто відвалитися, бо немає мінусової температури, але – як бачите", – сказав скульптор Володимир Семків.

Найкращою композицією організатори обрали Птахів миру. Якщо погода сприятиме, крижана експозиція простоїть до кінця різдвяних свят.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ