Кіно-готель у Лондоні

"Подарувати незабутнє": в Лондоні готель знімає гостей у ретро-кіно

5 канал

Відчути себе справжньою кінозіркою зможе кожен – в одному з лондонських готелів гостям пропонують знятися у власному ретро-кінофільмі. В такий спосіб власники закладу хочуть привабити якомога більше туристів

Тепер на місці Грейс Келлі та Мерилін Монро зможе побувати кожен. Таку можливість дарують гостям одного з центральних лондонських готелів "Будинок перемоги". Всі охочі зможуть орендувати в закладу спеціальну камеру. Її можна буде возити із собою по місту та знімати все, що заманеться. На додачу власники готелю дають також путівник з найкращими туристичними місцинами.

"Спочатку ви отримуєте деякі вказівки, як користуватися камерою та як робити світлини, аби фільм вийшов хороший. Ви можете вирушити на вулиці Лондона і знімати відео за своєї участі. Потому ми перетворюємо все на справжню кінохроніку 1950-х років. Таким чином усі наші гості мають можливість відчути себе зірками, про що давно мріяли", – каже креативний директор програми "Творець фільмів" у готелі Піт Девіс.

Усе відзняте можна передати до рук професіоналів. Лише за годину змонтують  ретро-фільм і подарують його вам. Постояльці готелю в захваті від такого нововведення, адже кінострічка із собою в головній ролі – хороша згадка про візит до Лондона.

Кіно-готель у Лондоні
Кіно-готель у Лондоні
Фото: 5 канал

"Думаю, це круто, що нам дають можливість отримати досвід у фільмуванні та відзнятися самим у стрічці. Тішить і те, що відео виходить високої якості. До того ж, монтують його професіонали. Я дістала справжню насолоду від самого процесу!" – запевняє гість готелю Крістін Альтман.

Лондонський готель "Будинок перемоги" розташований в культурному осередку британської столиці. Саме тут, в районі Вест-Енд, знаходться майже всі театри та концертні зали міста. Крім того, з вікна будівлі відкривається вид на знаменитий кінотеатр "Одеон", в якому щороку проходять численні  кінопрем’єри. Часто на них приїжджають зірки світового кіно.

Оксана Ткаченко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ