Санта-клаус на колесах: Байкери влаштували мотопробіг вулицями Києва – відео

5 канал

Погода створила ідеальні умови, щоби байкери могли виконати свою місію – привітати усіх із Новим роком

Санта-Клауси на двоколісних оленях прибули до аеропорту "Київ". А вже звідти – рушили мотопробігом вулицями столиці. Це вже 15 раз байкери створюють киянам новорічний настрій, але цьогоріч встановили рекорд – мото-сантами стали близько 200 мотоциклістів. Кого і як вітали в останній день 2017-го – знає Леся Головата.

Із Лапландії вранішнім рейсом до аеропорту Київ прибули три Снігуроньки. Щоби ті, хто зустрічає, їх ні з ким не сплутали – терпляче чекають під ялинкою.

А Санта-Клауси не забарилися. На своїх двоколісних Оленях примчали до летовища. У колоні – і Санти-дебютанти, і ті, хто вже 15 років поспіль очолює мотопробіг. Усі, без винятку, – в новорічному екіпіруванні.

Плюсова температура та сухий асфальт. Погода створила ідеальні умови, щоби байкери могли виконати свою місію – привітати усіх із Новим роком.

Байкер Сергій Димиденко каже: "Люди всі дуже похмурі, а нас бачать, і дуже посміхаються". Усміхаються до спільної знимки і Снігуроньки. Тепер – уже можна обдаровувати пасажирів.

Головний мото-Санта – танкіст та байкер Олександр Буйволюк – два нові роки відсвяткував у зоні АТО, тому одразу ж звертається до тих, хто на передовій: "Хто зараз у окопі, в танку, біля заправника, взагалі всіх тих, хто сьогодні і завтра буде служити, служити, захищаючи нас. Миру! злагоди! добра! Посмішок. Усміхайтеся, і світ стане трошки гарнішим, і трошки добрішим". 

Серед новорічних мотоциклістів панує гендерна нерівність. а одну Снігуроньку припадає більше десяти мото-Сант. Чому – пояснює байкер-богатир Василь Вірастюк: "Санта-Клауси вони легкі на підйом, а Снігуроньки вони в цей час зайняті, тому що нарізають салати.Іі не кожна Снігуронька готова сісти й трошки поморозити собі ніжки й ручки".

Організатор новорічного пробігу - байкер Ашот Арушанов каже, на акцію зібралися понад 150 мото-Сант: "Сьогодні вийшов рекорд за всі ці роки. Стільки народу не було жодного разу".

Проміжна станція мотопробігу – Арка дружби народів. Тут байкери роздають цукерки та скидаються грошима, щоби не з порожніми руками приїхати в кінцевий пункт призначення – військовий госпіталь.

Як відбувався зимовий мотопробіг, дивіться у відео:

Леся Головата, Василь Дендін, "5 канал"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ