Новий 2018 рік уже зустріли в Австралії, Японії та Південній Кореї – фото

5 канал

В Австралії нині триває літо

Новий 2018 рік вже дістався узбережжя Австралії. Зауважмо, що зараз там літо і температура – вище 20°C.

Одними із перших святкують у найбільшому місті Сідней. Зустрічають із салютами та феєрверками на узбережжі. Подивитися на захід та зустріти свято прийшли тисячі людей. Раніше новий 2018 рік зустріли у Кірибаті та Новій Зеландії. Тепер його чекають в Азії. 

І вже зустріли Новий рік у Японії та Південній Кореї. У Японії люди зібралися подивитися на святкові салюти у великих містах. Вони відбуваються не лише у Токіо, а й у місті Йокогама - другому за величиною після японської столиці. В Йокогамі мальовниче святкування Нового року триває у розважальному парку Морський Рай, що стоїть на узбережжі.

У столиці Південної Кореї – Сеулі – феєрверки пускають із хмарочоса "Лотте Ворд". Його висота 556 метрів. Це найвища подібна споруда у Південній Кореї і одна з найвищих у світі. Також тільки-но зустріли Новий рік також в острівних державах Палау та Східний Тімор. І на кількох островах Індонезії – більшість  цієї країни зустріне 2018-й за дві години.

Далі 2018-й вирушить до Європи, Африки та Америки. Останніми зустрічатимуть в американському Самоа.  І це, попри те, що він розташований лише за кількасот миль від Кірибаті, де новий рік зустріли першими.

Як повідомляв 5.UA, перший Новий 2018 рік вже зустріли на острові Різдва

ПРОКОМЕНТУЙТЕ