Парк розваг для пінгвінів

"Льодові гульбища": туристів розсмішило відео, на якому пінгвіни катаються на гірках

5 канал

У китайському місті Харбін побудували парк розваг для пінгвінів. Там – і крижані гірки, і снігові кучугури, і чималий басейн. Подивитися на зимове шоу з пернатими приїздять сотні туристів

До традиційного зимового шоу в китайському місті Харбін цьогоріч долучилися пінгвіни. Для пернатих побудували окремий парк розваг – Пінгвін Айленд. Птахів привезли з міського зоопарку. Ті спершу насторожено оглянули нову оселю, та вже за декілька годин щодуху взялися кататися на крижаних гірках.

"Вони уважно все роздивлялися, почувалися не в своїй тарілці, але водночас – були у захваті від нового оточення. Загалом, пінгвіни добре адаптувалися. В цьому парку вони проведуть всю зиму, і за цей час їх побачать тисячі туристів", – каже менеджер зоопарку Harbin Polarland Жанг Хівеї.

Відвідувачів парку вже побільшало. Особливо багато тих, хто живе у південних районах Китаю – там надто тепло для арктичних птахів, і придатні для них вольєри є не в кожному зоопарку. Тож для чималої кількості мандрівників це перша можливість роздивитися пінгвінів.

Парк розваг для пінгвінів
Парк розваг для пінгвінів
Фото: 5 канал

"Ніколи не бачила пінгвінів наживо – я в захваті від них. Вони такі маленькі, але дуже милі – постійно їх фотографую!" – радіє турист Лію Янг.

Харбін – одне з найпівнічніших міст Китаю. Уже більш як півстоліття тут щороку проводять зимові шоу – будують парки й скульптури з криги, влаштовують запливи в холодній воді. Зимовий фестиваль у Харбіні стартує наприкінці листопада і триває до кінця лютого. За цей час місто відвідують сотні тисяч туристів.

Варвара Міранкова, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ