"Зимова країна чудес" у США

Крижані палаци, гірки та скульптури: у США побудували "Зимову країну чудес"

5 канал

Витратили понад 900 тис. кг криги різного розміру та кольору

Понад 900 тис. кг льоду витратили на створення "Зимової країни чудес" у США. Щороку в штаті Меріленд спеціально до різдвяних свят будують крижані палаци, гірки та скульптури. Серед відвідувачів заходу не лише дітлахи, а й дорослі. Про льодяну дивовижу – в сюжеті.

Зимове містечко з'явилося у штаті Меріленд. У розпал різдвяного сезону в одному з готелів сконструювали гірки, палаци та скульптури. Усе з льоду. Витратили понад 900 тис. кг криги різного розміру та кольору.

Тематику цьогорічної зимової виставки присвятили різдвяному персонажу – Оленю Рудольфу. Він є героєм багатьох дитячих мультфільмів. За легендою, саме цей олень допомагає Санта-Клаусу возити санчата з подарунками.

"На створення нашого льодяного дива більш як 15 років тому нас надихнув Льодовий фестиваль у Китаї. Ми вирішили відтворити щось подібне до нього в Меріленді. Хочемо, аби якомога більше людей побачили цю красу у період свят. Наші майстри старалися", – наголосила менеджер готелю Рейчал Дінбоковітц.

Спеціально для створення різдвяної виставки запросили 30 майстрів із Китаю. Усі вони працювали над крижаними скульптурами декілька тижнів. "Створювати скульптури було дуже цікаво. І я пишаюся собою, коли бачу щасливі обличчя діточок, які приходять сюди. Сюди мене запросили мої американські друзі", – зазначив скульптор Ху Пінгхуей.

Крижані скульптури зберігаються за допомогою спеціального генератора. Він тримає температуру на рівні -13°С, вона є найоптимальнішою. Відвідувачі не можуть стримати емоцій від такої крижаної краси. "Зимову країну чудес" будують у Меріленді щороку. Очікують на тисячі відвідувачів. Ціна квитка сягає $30-38. Льодяну дивовижу показуватимуть усім охочим цілий місяць.

Оксана Ткаченко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ