Рекорд на мотоциклі, Індія

"Болівуд відпочиває": в Індії встановили шалений рекорд їзди на байку

5 канал

Команда військовослужбовців за назвою "Торнадо" наполегливо тренувалася упродовж шести місяців, аби побити рекорд 2013 року

В Індії встановили новий світовий рекорд – там на одному мотоциклі одночасно покаталися 58 людей. Це були тамтешні військові, уточнює "5 канал". 

Одягнені в костюми кольорів індійського прапора, чоловіки проїхали більш ніж один кілометр. Успішно стартувати перевантаженому мотоциклу вдалося лише з третьої спроби.

До незвичайної поїздки команда "Торнадо" наполегливо тренувалася упродовж шести місяців. Учасникам навіть довелося дотримуватися суворої дієти, аби підтримувати певну вагу.

Утім, старання не були марними. Військові побили рекорд 2013 року. Тоді їхні колеги з корпусу зв'язку сухопутних військ помістили на мотоциклі 56 людей. Новий результат уже зафіксували у Книзі рекордів Гіннеса.

"За керування мотоциклом відповідають три особи. Найперше – це сам водій. Він здійснює контроль над механізмом транспорту, регулює кермо, тисне на важелі тощо. Окрема людина відповідає за збереження рівноваги та керує діями інших учасників, адже навіть якщо переважить 1 кілограм – це призведе до аварії. А ось третя особа стежить за навігатором та визначає напрямок руху", – розповів керівник команди Бунні Шарма.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ